Teslimat KoşullarıSatış Yerleri:


Türkiye sınırları içindeki illere satış yapılmaktadır.
Yurt dışına satış yapılmamaktadır.


Teslim Süreleri:


İstanbul* ve Kocaeli** illeri için ortalama 3 (üç) iş günü içierisinde teslim edilir, en çok 10 (on) iş günüdür.

Diğer illere KARGO ile gönderilir. 1-3 iş günü içerisinde ürün KARGO ya verilir.

-------------------------------
İstanbul Avrupa Yakası;

Avcılar Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa Büyükçekmece Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Florya Gaziosmanpaşa İkitelli Kağıthane Küçükçekmece Maslak Silivri Şişli Topkapı Ümraniye Zeytinburnu Uğur Yetkili Bayisi Olarak Satış Yapmaktayız.
Bu bölgelere ürün tesliminde kargo ücreti alınmaktadır.


Tüm Uğur ürünlerinde İstanbul içi* ücretsiz yetkili servisiyle nakliye ve montaj hizmeti sunmaktayız.

* Silivri, Çatalca, Kumburgaz kapsam dışıdır.
** Kocaeli teslimat yerleri; Gebze, Darıca, Dilovası, Diliskelesi, Bayramoğlu, Hereke, Tavşancıl, Körfez, Derince, Çayırova ilçelerine Uğur ürünleri satışı yapmaktayız.


Teslim Şekilleri:


!!! KARGO TESLİMLERİ BİNA GİRİŞLERİNE KADARDIR. KATLARA TESLİMAT YAPILMAMAKTADIR !!!Kargo Ücretleri:

Ürünlerin fiyat ve özelliklerine göre, Firmamız teslimat ücreti/Kargo ücreti talep edebilmektedir.Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir veya firmamızdan çıkışı yapılır. Firmamızdan teslim edilen ürünler en geç 10 (on) iş günü içinde ALICI nın siparişte belirttiği adrese teslim edilir. Teslimat adresinin ALICI ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Kargoya verilen ürün için teslim şartları kargo firmasına aittir.

Yurtdışına satış yapılmamaktadır. Yurtiçi satışlar için TRL (Türk lirası) dövizi uygulanır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı, firmamız tarafından veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından firmamız güvencesi ile size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


//www.uguristanbul.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


Kapıda Ödeme:


İstanbul içi müşterilerimiz, dilerse satın almış olduğu ürünlerin ödemelerini, kapıda NAKİT, TEK ÇEKİM, K. KARTINA TAKSİT li olarak, ürün teslimatında yapabilirler. 100 TL altındaki ürünlerde, kargo ücreti talep edilecektir. Serin Soğutma, ürüne ve/veya alışveriş tutarına göre peşin ödeme talep edebilir.

------------------------------------------------------------------------------------

Satış Şartlarında Uğur Soğutma A.Ş. sorumluluğu;

Sitemizden yapılan alşverişte, alıcı/müşteri ile bayi arasında anlaşılan satış şartlarından doğabilecek her türlü ihtilafta Uğur Soğutma A.Ş. taraf değildir. Bu siteden yapılan alışverişlerde sorumlu taraf Serin DTM Ltd. Şti. dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.