Uğur Yetkili Servisleri

Uğur'un Hizmet Farkı

Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri Merkezi olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazıları aşağıda verilmiştir.

 

444 84 87 ÇAĞRI MERKEZİ

Uğur Müşteri Hizmetleri sayesinde Türkiye?nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.

SERVİS AĞIMIZ

Türkiye genelinde profesyonel hizmet kalitesi odaklı, eğitimli uzman kadrolarla donatılmış 250?ye yakın Yetkili Servisimizle hizmet vermekteyiz.

KLİMA KEŞİF

Satın alacak olduğunuz klima ile ilgili kullanım alanınıza en uygun klima için Yetkili Servislerimizin Yetkili Bayilerimizin yönlendirmesi ile klima keşif işlemi yaptırarak doğru klima tercihinizi yapmış olursunuz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yapılan işler ile ilgili işlem sonuçlandıktan sonra tüketicilerimiz aranarak memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için anket yapılarak  hizmet kalitemizin değerlendirmesi yapılmaktadır.

NAKLİYE+MONTAJ

Yetkili Bayilerimizden satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi  ve montaj hizmeti Yetkili Servislerimiz tarafından yapılmaktadır. *Belirli ürünlerin Nakliye+Montaj?ı yapılmaktadır.

ZAMANINDA RANDEVU

Yetkili Servislerimiz yönlendirilmiş oldukları noktalara, tüketiciye vermiş oldukları randevuya sadık kalarak ulaşmaları ve işlem hakkında gerekli süreci takip etmeleri sağlanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.